Nutikad beebid 20.06.2019

Email again:
Järgmine beebiringi tund algab 20. juunil kell 10.00.

Suvised tunnid toimuvad 20. juunil ja 27. juunil ning
4. juulil, 11. juulil, 18. juulil ja 25. juulil.

LISAINFO: Katrin Vask, katrin.vask@mm.ee


Sel kevadel alustas Tartu Mänguasjamuuseumi Teatri kodu lastestuudios (Lutsu 2) tööd
uus NUTIKATE BEEBIDE ring, mis on mõeldud väikelastele vanuses 0-2 aastat. Beebiringis käimiseks saab kasutada mugavat viie korra piletit, mille hind on 35 eurot ja mille saab osta kohapealt oma esimesse tundi tulles.

Nutikate beebide ring on kodune kohtumine, mille käigus arutleda muuhulgas ka selle üle, kuidas kasvatada nutikat last, mitte nutilast. Beebide ja nende vanematega jagab nutikaid ideid Siret Valving.

MIDA ME KOOS TEEME?
Ringis saab lapsega koos laulda ja mängida ning justnagu möödaminnes koguda beebiga koos kasvamiseks vajalikke tarkuseivasid. Räägime, kuidas õigesti ja eakohaselt beebiga mängida, kuidas valmistada maitsvaid ja tervislikke suupisteid; jagame üksteisega oma rõõme ja miks mitte ka muresid.

KUS ON MEIE KOKKUSAAMISE KOHT?
Koguneme Teatri Kodu õdusas ja turvalises lastestuudios, kus on mugav toimetada nii lastel kui ka vanematel. Lisaks mängimise- ja laulmise platsile on meie kasutuses ka lastestuudio köök, kus saame koos suupäraseid ampse valmistada.

KES RINGI TÖÖD JUHENDAB?
Nutikate beebide ringi juhendaja Siret on hetkel kodune ema oma esimese lapse Lauriga. Lasteaiaõpetajana meeldib talle väga lastega suhelda ja koos toimetada, sest lapsed on vahetud ja aitavad iga hetke hinnata ning väärtustada. Tema hobideks on küpsetamine, aias nokitsemine ning aktiivne tegutsemine looduses. Beebide ringi töös abistab teda pisipoeg Lauri.
Siret ja Lauri ootavad kõiki huvilisi esimestesse tundidesse 23. mail ja 13. juunil.