Nutikate põnnide ring taas sügisest

Email again:
 
Tartu Mänguasjamuuseumis toimub kolmapäeviti NUTIKATE PÕNNIDE RING, mis on mõeldud väikelastele vanuses 1-2 aastat. Põnniringis saab osaleda muuseumipiletiga, mille hind on 9 eurot. Piletiga saab sisse lapsevanem koos lapsega.
Püsivad käijad saavad soetada kümne korra pääsme.
Ring toimub Teatri Kodu lastestuudios kella 9.30-11.

Nutikate põnnide ring on selleks kevadeks töö lõpetanud. Anname teile märku, kui sügisel uus hooaeg algab. 

LISAINFO: Kadri Toomsalu, SAADA KIRI 

 

Nutikate põnnide ring on kodune kohtumine, mille käigus arutleda muuhulgas ka selle üle, kuidas kasvatada nutikat last, mitte nutilast. Beebide ja nende vanematega jagab nutikaid ideid Kadri Toomsalu. 

MIDA ME KOOS TEEME?
Ringis saab lapsega koos laulda ja mängida ning justnagu möödaminnes koguda lapsega koos kasvamiseks vajalikke tarkuseivasid. Räägime, kuidas õigesti ja eakohaselt mängida, meisterdame arendavaid mängimise vahendeid, jagame ideid, kuidas väikese lapsega koos huvitavalt aega veeta. Muidugi jagame üksteisega oma lastega koos kasvamise rõõme ja miks mitte ka muresid.

KUS ON MEIE KOKKUSAAMISE KOHT?
Koguneme Teatri Kodu teisel korrusel asuvas armsas ja hubases lastestuudios, kus on mugav toimetada nii lastel kui ka vanematel ning kus on rikkalikult eale sobilikke mänguasju.

KES RINGI TÖÖD JUHENDAB?
Nutikate põnnide ringi juhendab muuseumi õpetaja Kadri Toomsalu, kes töötab Tartu Mänguasjamuuseumis.
Kadri on töötanud erinevates muuseumides nii lasteaialaste kui ka koolilastega.

* Registreerudes veebivormi kaudu annab osaleja muuseumile nõusoleku koguda oma isikuandmeid. Muuseum ei anna kogutud isikuandmeid edasi kolmandatele osapooltele.