Kodukord


* Peoruumis saab alustada ettevalmistustega 15 minutit enne peo algust, pärast kokkulepitud kasutusaega on 15 minutit ruumi kordategemiseks. Kui aeg läheb kokkulepitust üle, tuleb tunnihinna alusel juurde maksta.

* Külalistel on soovituslik kaasa võtta vahetusjalatsid või olla sokkides, sest ruumides ei viibita välisjalatsites.

* Ruumi broneerija vastutab kogu ürituse vältel laste turvalisuse, järelevalve ja ruumi heakorra eest. Tartu Mänguasjamuuseum ei vastuta ruumide kasutamise ajal toimunud õnnetusjuhtumite eest.

* Ruumi broneerija peab teadma kõigi kohalviibivate laste vanemate kontaktandmeid, juhul kui laste vanemad ei viibi üritusel.

* Ruumi broneerija hoolitseb selle eest, et söögi ja joogiga püsitakse ainult söögilaua juures.

* Vulkaaniküünlad on keelatud tuleohutus- ja turvanõuete tõttu. Kasutada võib tavalisi tordiküünlaid.

* Mänguasjamuuseumi ruumides ja territooriumil ei tohi suitsetada, tarvitada alkoholi ega narkootilisi aineid ning siin on keelatud viibida alkoholi– ja narkojoobes.

* Muuseumitöötajal on õigus viibida ürituse toimumise ajal kasutusele antud ruumides.

* Näitusesaale külastatakse ainult koos muuseumitöötajaga.

* Peo lõppedes peavad ruumid olema heas korras: mänguasjad on tagasi oma kohtadel, söögilaud puhtaks pühitud, kasutatud nõud laotud korrektselt nõudepesumasinasse ning praht sorteeritud vastavalt liigile prügikonteineritesse. 
Meie üritustel ühekordseid nõusid ei kasutata!

* Mänguasju ja muud vara ei tohi kaasa võtta, määrida või tahtlikult lõhkuda. Iga vale kasutus­viisi tõttu või tahtlikult lõhutud mänguasi/kodumasin kuulub hüvitamisele täies ulatuses.

NB! Et kõik oleksid rõõmsad ja terved, palume mängtuppa ja lastestuudiosse paljajalu mitte tulla!
Mängutoas ja lastestuudios on nõutavad sokid või sussid.