Eriline emadepäevapidu muuseumis

Kui on soov viia emadepäeval oma rühma või klassi lapsed koos vanematega kuhugi vahvasse kohta, siis mänguasjamuuseumi hubased ruumid on lausa loodud ERILISE EMADEPÄEVA PEO JAOKS. 

Emadepäeva peo läbiviimiseks muuseumis pole tarvis muud, kui valida välja endale meelepärane näidispakett ja broneerida aeg. Meie poolt on välja pakkuda kaunid ruumid, mängud ning meisterdamistöötoad. Kui aga oled ise juba toreda emasid rõõmustava teema välja mõelnud, räägi julgelt oma ideedest ning paneme kokku just sellise peo, et süda jääks rahule.

Ruumide kasutamise hinnakirja leiad SIIT >>>

1. PAKETT - OTSIMISMÄNG MUUSEUMIS

Emadepäeva pidu otsimismänguga soovitame kõigile neile, kellel jalad kibelevad kogu aeg kõndima. Peo alguses mängime vahvat otsimismängu, mille käigus avastame muuseumis nii mõndagi sellist, mis muidu ehk isegi kõige terasema silmaga emale märkamata jääks.

Otsimismängule kulub umbes 60 minutit, ülejäänud peo aja saab kasutada mängutoas emadele esinemiseks või väikeste enda poolt kaasa võetud suupistete nosimiseks.

Peo kestus 2,5 tundi.

Otsimismänguga emadepäeva peo broneerimiseks 
palume helistada telefonil 7461 778
või kirjutada tiina.pollu@mm.ee (K-P kella 11-16).

2. PAKETT - MEISTERDAMINE MÄNGUTOAS

Meisterdamist soovitame neile pidulistele, kes armastavad rahulikult nokitseda ja samas ka midagi uut õppida. Meisterdamisele kulub umbes 60 minutit, ülejäänud peo aja saab kasutada kas vahvateks mängudeks või emadele esinemiseks. Loomulikult jagub aega piisavalt ka selleks, et kaasavõetud maitsvaid ampse nosida või enda plaani kohaselt emade jaoks midagi suupärast koha peal valmis teha. 

Peo kestus 2,5 tundi.

Meisterdamisega emadepäeva peo broneerimiseks 
palume helistada telefonil 7461 778
või kirjutada tiina.pollu@mm.ee (K-P kella 11-16).