Sünnipäevad ja teised peod

Mänguasjamuuseum on mõnus ja hubane paik nii laste kui ka täiskasvanute sünnipäevade ning teiste pidulike või asjalike koosviibimiste pidamiseks. Üritusteks saab kasutada nii mängutuba kui ka lastestuudiot. Sünnipäevalised võtavad ise kaasa toidu, muuseumitöötaja aitab peo planeerimisel ja läbiviimisel. 2-tunnine sünnipäevapidu maksab 95 eurot ning 3-tunnine 140 eurot.

Ruumide kasutamise hinnakirja leidad SIIT >>>

Mängutoas sünnipäeva aja broneerimiseks palume helistada telefonil 7461 778 või kirjutada selje.perez@mm.ee (K-P kella 11-16).
Mängutoas saab sünnipäeva pidada kolmapäevast pühapäevani ajavahemikus kella 16.30 – 20.00.

Lastestuudiosse saab aja broneerida telefonil 5204 113 või ave.viirma@mm.ee. (T-L kella 11-16)
Lastestuudios saab sünnipäeva pidada vastavalt kokkuleppele nii argipäeva õhtuti kui ka nädalavahetuste päevastel aegadel ja õhtuti.


Pisematele lastele sobib hästi muuseumi mängutuba (Lutsu 8), kus on palju mänguasju, uhke puust purjelaev, mõnusad mängumajad ning toredad kostüümid. Eriti sümboolne on mängutoas pidada oma lapse esimest sünnipäeva, et koos heade soovidega anda lapsele eluks kaasa mängulusti ja tegutsemistahet.

Suurematele lastele pakub aktiivsemat tegutsemist Teatri Kodu lastestuudio (Lutsu 2), kus saab pidada nii piraatide pidu, väikeste indiaanlaste sünnipäeva kui ka printsesside maskiballi.

Täiskasvanute juubeli- või sünnipäevapeol viime külalised nostalgilisele jalutuskäigule lapsepõlvemälestuste ja soojade naeratuste maailma. Soovi korral räägime mänguasjamuuseumi näitustest lähemalt, korraldame mänge või viktoriine ja aitame välja valida sobivad lauamängud. 

Mängutoas ja lastestuudios on võimalik korraldada ka jõulupidusid, seminare, koolitusi koolilõpupidusid ning muid pidulikke üritusi ja koosviibimisi.

Mängutuba mahutab kuni 50 inimest ja lastestuudio kuni 70 inimest.