Meisterdamistunnid YouTube'is

Vahel on kohe selline tunne, et tahaks midagi meisterdada. Tahaks võtta paberit ja pappi, liimi ja värvilisi pliiatseid. Leiutada ja lõikuda, kleepida ja kirjutada. Nüüd on võimalik koos meiega meisterdada isegi siis, kui muuseum parajasti avatud pole, sest Tartu Mänguasjamuuseumi vanaemad Tiina ja Ave õpetavad, kuidas hästi lihtsal moel erinevaid Sipsikuid meisterdada, aga annavad ka nippe kõige muu toreda meisterdamiseks. 
Sipsikuid ja ka kõike muud saab meisterdada muuseumi lahtiolekuaegadel mänguasjamuuseumi mängutoas, aga ka väga mõnusalt oma kodus laua taga. Muuseumi vanaemad on välja valinud just selliseid meisterdustööd, mille jaoks pole midagi väga erilist vaja. Sageli piisab vaid tualettpaberitorust või natukesest paberist. Loomulikult võib iga meisterdamistöö juures ka tublisti oma mõtteid tehtule juurde lisada!

Mõnusat meisterdamist!

Muuseumi vanaemad Tiina ja Ave õpetavad valmistama karvapallikesi ja karvapalliloomi. Selle video järgi võid meisterdada karvapallist jänese ja tibu.

Karvapalli ehk lõngatuti valmistamise šablooni saad alla laadida SIIT >>> ning siis saad selle mõnusalt koduses printeris välja printida.
Muuseumi vanaemad Tiina ja Ave aitavad välja mõelda, kuidas munapühadeks kodu kaunistada.

Muna šablooni saad alla laadida SIIT >>>
ning siis saad selle mõnusalt koduses printeris välja printida. 
 
Muuseumi vanaemad Tiina ja Ave õpetavad, kuidas ise ilusaid kevadisi lilli meisterdada. Lisaks külvavad nad lillekasti natuke muru ja pisut odraseemneid.ÕUETUND!
Muuseumi vanaemad Tiina ja Ave õpetavad, kuidas hästi lihtsal moel muuseumist väljaspool enda päeva põnevaks teha. Seekordses tunnis kasutame abivahendina värve, pintslit ja munakarpi! 

HÄSTI LIHTNE!

Muuseumi vanaemad Tiina ja Ave õpetavad, kuidas hästi lihtsal moel paberist Sipsiku maski meisterdada.

MÕNUS MITMEKESI MEISTERDAMISEKS!

Muuseumi vanaemad Tiina ja Ave õpetavad, kuidas hästi lihtsal moel liikuvate käte ja jalgadega Sipsikuid meisterdada.

MEISTERDAJATE LEMMIK!

Muuseumi vanaemad Tiina ja Ave õpetavad, kuidas hästi lihtsal moel papptorust vahvat Sipsikut meisterdada.VAATA KA TEISI MÄNGUASJAMUUSEUMI VIDEOLÕIKE >>>