Laste sünnipäevad


Mänguasjamuuseum on ideaalne koht laste sünnipäevade pidamiseks. Sünnipäevaprogramm kestab 2,5 või 3 tundi ning sisaldab lisaks ruumi kasutamisele ka sinu poolt valitud toredaid tegevusi nii suurematele kui ka päris väikestele lastele.


Ruumide kasutamise hinnakirja leiad SIIT >>>

 

Sünnipäevaks või muuks ürituseks ruumi broneerimiseks võta ühendust kirjutades tiina.pollu@mm.ee 

   

Kui tahad mänguasjamuuseumis sünnipäevapidu pidada, siis

1.       Vali välja ruum – mängutuba (peod alates 2024. aastast) või lastestuudio.
Mängutuba sobib väga hästi väiksemate laste (kuni 6-aastaste) sünnipäevade pidamiseks. Ruum mahutab mõnusaks äraolemiseks kuni 40 inimest. Lastestuudiot soovitame suuremate laste (alates 7. eluaastast) ja täiskasvanute sünnipäevade ja teiste pidude pidamiseks. Ruumis mahub mõnusalt toimetama kuni 60 inimest.  

2.       Vali välja selles ruumis pakutav sünnipäevaprogramm – kas su laps tahab olla piraat või printsess, soovib ta meisterdada või mängida. Aga võibolla soovid koos pere ja sõpradega lihtsalt ruumi kasutada. Kõikide pidude teemad leiad seda lehte edasi kerides. 

3.       Mõtle välja, mis on sulle sobivad kuupäevad ja kellaajad, mitu külalist soovid kutsuda ja mida peol teha. Võid kõikides nendes küsimustes nõu küsida ka meilt!

4.       Ruumi broneerimiseks võta ühendust lastestuudio (kadri.toomsalu@mm.ee, tel 5554 6623)
või mängutoaga ( tiina.pollu@mm.ee  , tel 7461 778).

Kui mänguasjamuuseumi poolt tuleb kinnitus, et soovitud kuupäev on vaba, tasu ettemaks kolme päeva jooksul peale kinnituse saamist. Ettemaksu tasumisega annad märku, et oled läbi lugenud ka muuseumi kodukorra reeglid ning nõustud nendega.


 

Mängutoas või lastestuudios:
MINU ESIMENE SÜNNIPÄEV

Esimesed sammud, esimene sõna, esimene sünnipäev – kõik need on väga olulised asjad, millest rõõmu tunda ja millest kunagi oma lapsele rääkida. Eriliselt tore on aga aastate pärast koos lapsega sellesama kõige esimese sünnipäeva külaliste häid soove lugeda.
Mõeldud-tehtud! Mänguasjamuuseum on justkui loodud kõige tähtsama sünnipäeva tähistamiseks. Meie poolt on kaunistatud ruumid, ekskursioon muuseumis ja imeline soovide laegas, teie võtke aga kaasa head soovid ja naeratused.

Sünnipäevaks aja broneerimine 7461 778 või  tiina.pollu@mm.ee (K-P kella 11-16). 

Mängutoas: PIDU KARU LILLEKÄPA JA MEISTERDAMISEGA


Karu Lillekäpp on Tartu Mänguasjamuuseumi maskott. Triibulise rahvariideseelikuga mängukaru õmbles 1994. aastal muuseumi jaoks Kai Maser.

Sünnipäevalaps ja tema head külalised saavad koos muuseumikaru Lillekäpaga teha väikse ringkäigu muuseumis ning meisterdamislaua taga midagi õige põnevat ette võtta.

Teemapidu sobib lastele alates 3. eluaastast.

NB! Sünnipäevapeol osaleb muuseumi mängukaru.
Sellel sünnipäeval ei osale kostümeeritud mängujuht.

Sünnipäevaks aja broneerimine 7461 778
või tiina.pollu@mm.ee (K-P kella 11-16).

Mängutoas või lastestuudios: PIRAATIDE PIDU

Vingel röövlipeol tutvume piraatide elu-oluga, meisterdame piraatidele vajalikke asju nagu vuntsid,  silmaklapp, piraadimüts, pallikahur ja hõberahad. Loomulikult ei puudu sellelt sünnipäevalt ka aardejaht.

Sünnipäevaliste riietuses võiks olla midagi triibulist (näiteks pluus, püksid, sokid vms), et ka piduliste välimus oleks igati piraadilaevale sobilik.

Teemapidu sobib lastele alates 5. eluaastast.

Sünnipäevaks aja broneerimine 7461 778
või tiina.pollu@mm.ee (K-P kella 11-16).


 

Mängutoas või lastestuudios: KUNINGLIK SÜNNIPÄEVAPIDU

Sellel peol saavad kokku erinevate maade printsessid ja printsid, et üheskoos sünnipäeva tähistada.

 Kuninglikuma ilme saamiseks meisterdame kõigile kuldsed kroonid ja ehted. Sünnipäevalisi ootame peole pidulikus riietuses!

Teemapidu sobib lastele alates 5. eluaastast.

Sünnipäevaks aja broneerimine 7461 778
või tiina.pollu@mm.ee (K-P kella 11-16).

 

Lastestuudios: LÕBUSAD NÄOD

Pidu näomaalingute ja kostümeerimisega algab teatrigrimmi põhitõdedega tutvumisest ning lustliku peo käigus valmivad lõbusad näomaalingud. Iga osaleja saab ise maalingutega kätt proovida ning endale sobiva paruka ja kostüümi valida. Äge kostüüm ja eriline parukas muudab nii suure kui ka väikese peolise otsekui uueks inimeseks!

Teemapidu sobib lastele alates 7. eluaastast.

Lõbusate nägude peoks aja broneerimine  telefonil 5554 6623 või kadri.toomsalu@mm.ee. (T-L kella 11-16)

 
 

Lastestuudios: KARNEVALIPIDU

Sünnipäeva alguses tutvume erinevate teatrimaskidega: uurime, millised on näo-ja peamaskid ning kuidas muudavad inimest teemaprillid.  Peo käigus saab iga osaleja endale meelepärase paberist maski valmistada, seejärel sobiva paruka ja kostüümi valida ning karneval võib alata!

Teemapidu sobib lastele alates 7. eluaastast ning karnevalist rõõmu tundvatele täiskasvanutele!

Karnevalipeoks aja broneerimine  telefonil 5554 6623 või kadri.toomsalu@mm.ee. (T-L kella 11-16)

Lastestuudios: FILMIPIDU

Sünnipäeval teeme koos animafilmi, mille tegelasteks on rõõmsad sünnipäevalised ise. Mõtleme loo koos välja, joonistame või meisterdame tegelased, pidistame loo üles ja monteerime ning loomulikult saab iga osaleja endale ka valmis tehtud filmi koju kaasa. On ju uhke pärast näidata, et oled režissöör või koguni näitleja olnud!

Teemapidu sobib lastele alates 7. eluaastast.

Filmipeoks aja broneerimine  telefonil 5554 6623 või kadri.toomsalu@mm.ee. (T-L kella 11-16)

 

Lastestuudios: VARJUDE PIDU

Varjude peol teeme tutvust varjuteatri nukkudega. Meisterdame papist varjunukke ning sünnipäeva lõpus esitatakse varjuteatri etendusi. Sünnipäevalisi ootame peole tumedas riietuses!

Teemapidu sobib lastele alates 7. eluaastast.

Varjude peoks aja broneerimine telefonil 5554 6623 või kadri.toomsalu@mm.ee. (T-L kella 11-16)