Beebiga mänguasjamuuseumis

Mänguasjamuuseumis on hulgaliselt tegevusi, mida nautida koos beebide ja väikelastega. Lapsega koos saavad vanemad käia nii spetsiaalselt beebidele mõeldud teatrietendustel kui ka osaleda tegelusringides. Lisaks on võimalik muuseumis tähistada ka erilise peoga beebi esimest sünnipäeva!

* Kolmapäeviti kogunevad Teatri Kodu lastestuudiosse NUTIKAD PÕNNID ja nende vanemad, et rääkida sellest, kuidas lastel läheb ja mida toredat nendega koos veel võiks ette võtta. Põnniringis saab osaleda muuseumipiletiga, mille hind on 8 eurot. Piletiga saab sisse lapsevanem koos lapsega. Püsivad käijad saavad soetada kümne korra pääsme.

* Teatri Koduski on kõige pisematele sobivat – väikelastele mõeldud fantaasiamäng "MINA!" on loodud just kõige pisematele teatrisõpradele, kes alles alustavad tutvumist imepärase teatrimaailmaga. "MINA!" sobib vaatamiseks kuni 4- eluaastani.

* Uus beebiteatri lavastus "Minu esimene kodu" on mõeldud vaatajaile, kellel vanust 4-18 kuud. Lapsed ja lapsevanemad on kodusesse mängu kaasatud ning saavad üheskoos kaasa elada teatriime sünnile.  

* Esimese sünnipäeva tähistamise pidu kannab nime "MINU ESIMENE SÜNNIPÄEV" ning on täis erilisi hetki ja hoolikalt valitud kinke ning häid soove.