Jõulupeod muuseumis 2019


Mänguasjamuuseum pakub jõulupidude pidamiseks hubaseid avaraid ruume, kus on mõnus üheskoos küpsetada, meisterdada või mängida. Ruumid on jõuluehteis ning lõhnavad piparkookide järele ning sellise koha uksele koputab jõuluvana eriti heal meelel.

Muuseumi mängutoas jõulupeo pidajad saavad käia näitusel saja aasta taguseid jõuluehteid imetlemas, Teatri Kodu lastestuudio peolistel on aga eriline võimalus nautida talvekülmaga nii hästi sobivat kaminatuld ning teatrimaja erilist atmosfääri. 

Küsi täpsustusi ja broneeri peoks aeg varakult: selje.perez@mm.ee

 

 
1.  VÄIKSEM JÕULUPAKETT, hinnaga 155 eurot
Jõululõhnalistes hubastes ruumides toimuv kahetunnine* jõulupidu, mille juurde kuulub kas piparkookide küpsetamine või jõulujutu jutustamine. Pidu on eriti sobilik väiksemale seltskonnale, klassile või lasteaiarühmale.

2. SUUREM JÕULUPAKETT, hinnaga 255 eurot
Tuledesäras kahetunnine* jõulupidu, mille juurde kuulub kas piparkookide küpsetamine ja glasuurimine, kuuseehete meisterdamine või jõulujutu jutustamine koos mängudega. Kindlasti astub sellele peole sisse ka jõuluvana**, kes eriti heal meelel luuletusi ja laule kuulab, aga rõõmustab ka hästi tehtud tiritamme või kukerpalli üle.

3. ETENDUSEGA JÕULUPAKETT, mille hind sõltub tellija soovidest
Eriline jõulupidu, mille sisse mahub nii etendus teatrisaalis kui ka kohtumine jõuluvanaga. Sellist jõulupidu saab pidada päevadel, mil meie detsembrikuu MÄNGUKAVAS on planeeritud etendused.

Etendusega jõulupidu on eriti sobilik mitmele klassile või lasteaiarühmale ning nende vanematele. Samuti sobib see hästi asutuste ja organisatsioonide aastalõpupidudeks. 
Kuna selline pidu vajab hoolikat planeerimist, küsi pakkumine oma peo jaoks juba täna:  mariliis.einberg@mm.ee.* Nii suure kui ka väikese paketi puhul on võimalik tellida lisatund, mille hinnaks on 50 eurot. 
** Kingid, mida jõuluvana jagab, tuleb peokorraldajal endal varuda.