Suvelavastus "Pettson ja Findus telkimas" kuni 24.08

Küllap olete nüüdseks juba harjunud suviti Teatri Kodu hoovil teatris käima. Seepärast ongi meil väga hea meel öelda, et selgi suvel saate hooviväravat paotada!

Etendused toimuvad 20., 23., 24., 26. ja 27. juulil kell 18.00 ning 12., 13., 14., 16., 17., 23. ja 24. augustil kell 18.00.
Kõikidele etendustele saab pileteid osta PILETILEVIST või vabade kohtade olemasolul enne algust koha pealt.

Seekordses suvelavastuses kutsuvad Pettson ja Findus kõiki lapsi ja nende vanemaid telkima. Vahvas kogupere suvelavastuses "Pettson ja Findus telkimas" kõlavad lõbusad laulud ning saab kaasa elada kass Finduse ja vanamees Pettsoni tegemistele talus, kus parajat elevust tekitavad ka seal elavad kanad ja kukk. Pettson on hakanud memuaare kirjutama ega leia väikese Finduse jaoks aega. Kuidas kass oma taadi tähelepanu püüab ja talle elutarkusi õpetab, saab näha suveteatrisse tulles.


Autor: Sven Nordqvist
Tõlkija: Ülle Kiivet
Dramaturg: Veikko Täär
Lavastaja: Marko Mäesaar
Kunstnik: Marge Martin
Muusikaline kujundus: Toomas Lunge
Laulusõnad: Kati Mäesaar


Mängivad:
Karol Kuntsel (Vanemuise Teater), Katrin Kalma, Marin Mägi-Efert, Kadri Laube, Dimitra Giannakaina, Andres Vago, Marko Mäesaar
 
Kestus: 1 h 45 minutit koos väikese vaheajaga
Vanusele: 4+

Esietendus: 20.07.2019 kell 18.00 Teatri Kodu sisehoovil
Autoriõigused: Draken Teaterförlag, Stockholm
Piletilevist ostes pilet 15,50 €

Koha pealt ostes enne etenduse algust 16.-

Pilet on sissepääsuks vajalik nii suurtel kui väikestel teatrisõpradel, kuni 12-kuused beebid saab kaasa võtta piletita.